لوگوی بانک آگهی

رسانه تبلیغاتی بانک آگهی | درج آگهی رایگان

تاریخ انتشار: 05 آذر 1398 ساعت 10:45 تاریخ آپدیت: 21 آذر 1398 ساعت 11:28

جهت ثبت آگهی در بالای همین صفحه گزینه ثبت آگهی را انتخاب کنید.

 

 

تبلیغات اینترنتی در بانک آگهی 

بانک آگهی یک سایت تبلیغاتی و تجاری است که شما می توانید برای هر کسب و کار مجازی که در آن مشغول هستید با ثبت آگهی رایگان و ویژه و ریپورتاژ مشتریان زیادی برای کالا و خدمات خود پیدا کنید و فروشتونو چند برابر کنید ،پایه اساسی بانک آگهی مشاغل دائمی هستند که در سراسر ایران در حال فعالیت هستند.عمده ترین فعالیت سایت بانک آگهی معرفی کارخانه ها،شرکتها،فروشندگان مواد اولیه،آگهی های استخدامی،فروش لوازم نو و دست دوم،خرید و فروش املاک و آپارتمان و خرید و فروش خودرو می باشد که در هر کدام از این حوزه ها اگر شما فعالیت می کنید بانک آگهی می تواند در فروش کالا و خدمات شما و برند شدن شرکت و کارخانه و کسب و کار شما را یاری کند.جهت دیده شده کسب و کار خود و یا فروش کالا و خدمات خود کافی است در بالای همین صفحه گزینه ثبت آگهی را انتخاب کنید و آگهی خود را ثبت کنید. تبلیغات شما در سراسر ایران در دسترس خواهد بود.

 

به دنبال راه چاره اید ؟

looking for a solution?

 

فروش شما تنها با تبلیغات به روشهای مختلف و به صرفه افزایش خواهد یافت امروزه تبلیغات از هیچ شغلی جدا نیست برای موفقیت خود، بخشی از سرمایه خود را باید صرف تبلیغات کنید.بهترین تبلیغات در بانک آگهی با داشتن پیج اختصاصی انجام خواهد شد زیرا امروزه در دنیای اینترنت میلیونها نفر به دنبال کسب و کار شما هستند و شما به راحتی میتوانید آنها را جذب خود کنید.

 

ساده میگویم! تبلیغات در بانک آگهی افزایش فروش

simple to say ! Advertising in bank agahi boost sales...

 

اگر قصد افزایش فروش در کسب و کار خود را دارید تبلیغات را فراموش نکنید.بانک آگهی بهترین فضای تبلیغاتی جهت ایجاد صفحه فرود و قرار گرفتن پیج شما در صفحات اول گوگل و یاهو و بینگ می باشد. اگر تجربه قرار گرفتن در صفحات اول گوگل در کلمه ای خاص را داشته باشید تاثیر آن را قطعا در کسب و کار خود احساس کرده اید و شاید میلیونها و حتی میلیاردها سود از این پیج کسب کرده باشید.کسانی که از سیستم تبلیغات در اینترنت جهت رونق کسب و کار خود استفاده میکنند پیشنهاد ما این است که در سایت بانک آگهی یک آگهی به صورت ویژه و یا ریپورتاژ ثبت کنید یک عنوان جذاب و با انرژی برای آگهی خود در نظر بگیرید و توضیحات کاملی از کسب و کار خود همراه با تصاویر در آگهی خود درج کنید و همچنین اگر قصد ثبت آگهی ریپورتاژ دارید ما به شما آموزش می دهیم که چگونه یک ریپورتاژ آگهی پربازدید را ثبت کنید.

 

آموزش ثبت آگهی ریپورتاژ در بانک آگهی

 

 

تبلیغات کاری را هر روز پیگیری نمایید

Follow up Advertising every day...

 

جهت دیده شدن و دریافت بازدیدکننده از سایت و موتورهای جستجو هر 3 روز یک بار آگهی خود را در پنل خود در بخش آگهی من،نردبان کنید.در آن صورت آگهی شما هم برای کاربران هم برای موتورهای جستجو تاریخ آن بروز رسانی شده و در اولین آگهی قرار می گیرد.و زمان ارسال آن به لحظاتی پیش تغییر میکند با این تفاوت که آگهی شما در موتورهای جستجو از قبل ثبت شده و برای موتورهای جستجو نیز بروزرسانی می شود.موتورهای جستجو دریافت می کنند که آگهی شما  بروز رسانی شده و بازدیدکننده جدید برای آگهی شما ارسال میکنند .پیشنهاد ما این است هر 3 روز یک بار آگهی خود را علاوه بر اینکه نردبان میکنید آگهی خود را ویرایش کنید و متن و توضیحات بهتر و کاملتری به آن اضافه کنید.در این صورت از موتورهای جستجو امتیاز بیشتری دریافت می کنید.علاوه بر آن کاربران ثابت بانک آگهی نیز به آگهی شما اعتماد بیشتری خواهند کرد.

 

؟چرا برای کسب و کارتان یک صفحه فرود حرفه ای ندارید

why do not you land a londing page for your business?

 

در بانک آگهی شما می توانید یک صفحه فرود عالی به صورت ریپورتاژ آگهی برای کسب و کار خود ایجاد کنید و لینک آن را در شبکه های اجتماعی خود انتشار دهید. 

 

تبلیغات را روی صفحه فرود هدایت کنید

Drive ads on landing page...

 

وارد صفحه آگهی خود بشید و لینک آن را در سایتهای دیگر و شبکه های اجتماعی کپی کنید و توضیحات مختصر راجب صفحه اختصاصی خود در بانک آگهی بدهید و لینک را قرار دهید و آن را انتشار دهید در آن صورت صفحه اختصاصی شما علاوه بر اینکه در موتورهای جستجو رتبه می گیرد از نقاط مختلف کاربران به پیج اختصاصی شما هدایت خواهند شد.و در نهایت با شماره تلفن شما مشتریان شما تماس خواهند گرفت و نتیجه این پیج اختصاصی را با افزایش فروش خواهید دید.

دیزاین و طراحی پیج شما توسط پشتیبانی سایت جهت ثبت ریپورتاژ آگهی انجام خواهد شد.

 

نیاز بشر رکود بردار نیست.. بازار را پیدا کنید

human need is not stagnant, find the market...

 

با داشتن پیج اختصاصی در بانک آگهی تبلیغات شما از محیط محدود خود فراتر رفته و در سراسر ایران در دسترس خواهد بود و شما از تمام شهرهای ایران مشتری دریافت خواهید کرد، اگر در محیط محدود خود مشتریان کمتری دارید با داشتن پیج اختصاصی در بانک آگهی از سایر شهرهای ایران نیز مشتریان خود را پیدا خواهید کرد علاوه بر آن در محله خود نیز بیشتر شناخته خواهید شد.

 

قوانین گوگل را رعایت کنید

follow google rules...

 

در تبلیغات خود قوانین گوگل را رعایت کنید زیرا سلطان اینترنت در سراسر جهان گوگل است .همانطور که آگهی خود را در بانک آگهی ثبت میکنید با رعایت برخی از نکات کلیدی تبلیغات شما در صفحات برتر گوگل قرار خواهد گرفت در آن صورت سود بیشتری نصیب شما خواهد شد.برای عنوان آگهی خود یک عنوان جذاب و با انرژی تایپ کنید. توضیحات خود را بیشتر از 3 پاراگراف تنظیم کنید.و ذات حقیقی محصولات خود را به صورت بی طرف در توضیحات خود بیان کنید و تصویر مناسب برای آگهی خود قرار دهید. در آن صورت در پیج شما انفجاری از حجم زیادی از کاربران در پیج شما رخ خواهد داد.و خوشحالی و شادابی از سود بیشتر،  نصیب شما خواهد شد .اگر قصد ثروتمند شدن دارید، نکات مهم گوگل را که در بانک آگهی رعایت کنید .

 

تبلیغات بودن در مقابل دیده گان کاربران

Advertising being front of users...

 

کاربران زیادی به روشهای مختلف وارد سایت بانک آگهی می شوند در صورتی که شما پیج اختصاصیی در بانک آگهی داشته باشید روزانه افراد بسیاری از غرفه شما در بانک آگهی بازدید خواهند کرد. و در نهایت افراد بسیاری جهت درخواست کالا و خدمات شما با شما تماس خواهند گرفت.

 

بازار تبلیغات اینترنتی گسترده

Extensive online Advertising market

 

ما تبلیغات شما را می توانیم در بیش از 850 وبسایت 118528 وبلاگ و بیش از 570 سرور و بیش از 680 نفر مدیر وبسایت و بیش از 3950 بازاریاب قرار دهیم تا فروش فوق العاده را تجربه کنید و انفجار ورود مشتریان را در کسب و کار خود مشاهده کنید.بانک آگهی برترین مرکز خرید و فروش بک لینک و فروش ریپورتاژ آگهی و تبلیغات اینترنتی می باشد.جهت خرید بک لینک ریپورتاژ آگهی و تبلیغات اینترنتی گسترده قدم اول ثبت نام در بانک آگهی می باشد.ما ریپورتاژ شما را در سایتهای خبری پر بازدید نیز می توانیم انتشار دهیم ما از سایتهای خبری پربازدید سایتهای سرگرمی،فیلم و موزیک،سایتهای ورزشی آموزشی،پزشکی،آپلود سنتر،نرم افزاری،وبلاگ دهی،فرهنگ و نهر،فن آوری و تکنولوژی،فروشگاه دهی،نیازمندیها،کسب و کار،گردشگری،قالب و پلاگین،مد،فروشگاه و ...از آنها برای پیج شما بک لینک دریافت کنیم و یا در آنها برای کسب و کار شما ریپورتاژ آگهی ثبت کنیم. 

جهت درخواست تبلیغات گسترده بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

محتوای برتر تجارت برتر

top premium comerce content

 

جهت درج آگهی و تبلیغات اینترنتی چه به صورت رایگان چه به صورت ریپورتاژ سعی کنید محتوای عالیی داخل آگهی خود درج کنیدزیرا هم کاربران بیشتر جذب کسب و کار شما توسط آن آگهی می شوند هم موتورهای جستجو مانند گوگل به شما امتیاز بیشتری می دهند در نتیجه ورودی کاربران به پیج شما بیشتر خواهد شد.

 

شتابدهنده رشد کسب و کار شما bank-agahi.com


نظرات

سعید

05 آذر 1398

با تشکر از مطالب مفیدتون . تبلیغات واقعا اثر بخشه اگر در جای مناسب خودش انجام بشه. سایت تبلیغاتی شما هم جذاب و کاربر پسنده هم بهره برداریش خوبه ممنونم.


ثبت نظر