لوگوی بانک آگهی

ثبت آگهی ویژه در بهترین سایت تبلیغاتی

تاریخ انتشار: 10 بهمن 1398 ساعت 23:18 تاریخ آپدیت: 15 بهمن 1398 ساعت 16:10
ثبت آگهی ویژه در بهترین سایت تبلیغاتی

 

ثبت آگهی ویژه

 

در بانک آگهی اگر آگهی خود را در بخش (آگهی من) به آگهی ویژه ارتقاء دهید، سریعا آگهی شما در موتورهای جستجو نیز انتشار می یابد و برچسب ویژه به آگهی شما اضافه می شود. با ارتقاء آگهی به آگهی ویژه،تبلیغ شما در گوگل و بینگ جایگاه خود را پیدا می کند و فروش شما افزایش پیدا می کند.در آن صورت نیاز است هر 3 روز یکبار آگهی خود را نردبان کنید تا هم برای کاربران هم برای موتورهای جستجو آگهی شما بروز رسانی شود .اگر در هنگام نردبان کردن آگهی، هر سه روز یک بار آگهی خود را ویرایش و مقداری مطلب در مورد کسب و کار خود اضافه کنید بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد.

 

 

مزایای ثبت آگهی ویژه

 

1-نمایش آگهی شما در موتورهای قدرتمند جستجو مانند گوگل و بینگ

2-اعتماد بیشتر کاربران به آگهی ویژه

3-نمایش آگهی های ویژه در صفحات اول موتورهای جستجو

4-افزایش بازدید آگهی

5-دریافت امکانات ویژه جهت بهبود رتبه

 

شروع ثبت آگهی ویژه

 

جهت شروع ثبت آگهی ویژه در بانک آگهی ابتدا در بالای همین صفحه گزینه ثبت آگهی یا ثبت نام را انتخاب کنید .با شماره موبایل خود یک حساب کاربری به سادگی ایجاد کنید.بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید مجدد گزینه ثبت آگهی را بزنید.مجموعه مورد نظر خود را برای تجارت خود انتخاب کنید و در آن آگهی خود را ثبت کنید.بعد از ارسال آگهی وارد آگهی من شده و در زیر آگهی خود گزینه ارتقاء را بزنید.در انتهای صفحه پکیجهای ارتقاء قرار دارند هر کدام را تمایل داشتید انتخاب کنید.وارد درگاه پرداخت بشید و هزینه ارتقاء آگهی خود را پرداخت کنید.اگر نردبان را انتخاب کنید آگهی شما در اولین آگهی قرار خواهد گرفت و تاریخ آن بروز رسانی خواهد شد-اگر برچسب ویژه را انتخاب کنید آگهی شما در موتورهای جستجو نیز ثبت خواهد شد.اگر گزینه تمدید را انتخاب کنید مدت اعتبار آن افزایش خواهد یافت.و در انتها اگر رپورتاژ آگهی را انتخاب کنیدبا کمک پشتیبانی یک آگهی ایده آل و پربازدید ثبت میکنید. 

خرید رپورتاژ آگهی

 

اگر شما توانایی نوشتن آگهی به صورت مقاله را دارید بهترین نوع آگهی در بانک آگهی رپورتاژ آگهی است که با پرداخت مبلغ 120,000 تومان آگهی شما به رپورتاژ آگهی ارتقاء می یابد.در آن صورت ما تصاویر آگهی شما را در بین پاراگرافهای متن قرار می دهیم و لینکهای شبکه های اجتماعی شما را همراه با لینک سایت شما به صورت فالو انتشار می دهیم در آن صورت هم برای سایت هم برای شبکه های اجتماعی خود بک لینک دریافت کرده اید و به سایت خود اعتبار انتقال داده اید و همچنین برای کسب و کار خود مشتریان زیادی از این رپورتاژ پیدا می کنید. 

 

ثبت رپورتاژ ویژه

 

اگر دانش ثبت آگهی ویژه پربازدید را ندارید با پرداخت مبلغ 1,200,000 تومان کارشناسان ما بهترین نوع آگهی را برای شما ثبت می کنند تا روزانه از آن کسب درآمد کنید.ما رپورتاژی برای شما ثبت می کنیم که هم در سایت هم در گوگل و بینگ اعتبار پیدا کند تا مشتریان شما به سمت آن هدایت شوند.با پرداخت این مبلغ ناچیز بازاریابی شما راحت تر و فروش شما بیشتر خواهد شد. در نتیجه سود بیشتر شامل شما می شود.

 

مزایای ثبت رپورتاژ آگهی(ویژه)

 

1-جذب مشتری

2-ایجاد پیج اختصاصی

3-قرار گرفتن در صفحات اول گوگل و بینگ

4-ثبت آگهی دائمی

5-ثبت لینک و شبکه های اجتماعی به صورت فالو

6-افزایش فروش

7-معرفی برند با کمترین هزینه

 

 

سرمایه گذاری در تبلیغات

 

امروزه هر کسب و کاری نیاز به تبلیغات دارد تا فروش بیشتر و سود بیشتر را تجربه کند تبلیغات ویژه نوعی سرمایه گذاری است که برای شما سود آور خواهد بود .یک تبلیغ مناسب باعث شناخته شدن برند شما و فروش بیشتر محصولات شما خواهد شد.نسبت به خدماتی که از بانک آگهی دریافت می کنید هزینه رپورتاژ سفارشی بسیار کم است زیرا ممکن است تنها با فروش یک محصول میلیونها سود شامل شما شود.در اصل تبلیغات شما هزینه نیست نوعی سرمایه گذاری برای کسب و کار شما است که توسط آن مشتریان خود را برای فروش محصولات خود پیدا می کنید.

 

 

تبلیغات بین المللی

 

ما در بانک آگهی خدماتی فرا تر از سایتهای رقبای معروف انجام می دهیم ما تبلیغات شما را به صورت  رپورتاژ ویژه در کشور دلخواه شما به زبان بومی کشور مورد نظر شما انتشار می دهیم .این امر باعث بازاریابی در خارج از مرز و بوم ایران خواهد شد.ما مشتریان شما را از کشور دلخواه شما برای شما پیدا می کنیم..کافی است آگهی خود را در کشور مورد نظر خود ثبت کنید و مبلغ 1,200,000 تومان بابت ارتقاء آگهی خود به رپورتاژ ویژه پرداخت کنید.در آن صورت ما متن آگهی شما را بهینه می کنیم و آن را به زبان کشور مورد نظر شما ترجمه می کنیم و در گوگل و بینگ آن را انتشار می دهیم.آگهی شما در کشور مورد نظر شما دیده خواهد شد.و هر کس که نیاز به محصولات شما داشته باشد از طریق لینکهای شبکه اجتماعی و شماره تلفن شما با شما در تماس خواهند بود.

 

بازاریابی و صادرات کالا به کشور دلخواه شما

 

بازاریابی  در خارج از مرز و بوم ایران ذات کار بانک آگهی است. در هر کشوری که تمایل دارید می توانید آگهی خود را ثبت کنید و در آن کشور به بازاریابی بپردازید،مشتریان خود را پیدا کنید و با یک قرار داد مناسب کالاهای خود را برای آنها ارسال کنید.این امر باعث بهبود روند صادرات ایران و وارد شدن ارز به کشور خواهد شد.خدمات ویژه بانک آگهی در رشد اقصاد کشور نیز تاثیر گذار خواهد بود.

 

قرارداد با بانک آگهی

 

اگر تمایل ندارید بابت رپورتاژ آگهی هزینه کنید و آگهی در بانک آگهی ثبت کنید، بانک آگهی آماده عقد قرارداد جهت بازاریابی محصولات شما در داخل و خارج از ایران می باشد.ما با شما قرارداد می بندیم و محصولات شما را در داخل و خارج از کشوربه صورت عمده به فروش می رسانیم. کافی است جهت معرفی شرکت و محصولات خود در فرم تماس با ما شرکت و محصولات خود را معرفی کنید تا مسئولین بانک آگهی با شما تماس بگیرند و برای جلسه حضوری با شما هماهنگ کنند.در آن صورت نیازی به هزینه کردن بابت رپورتاژ ویژه ندارید.با بانک آگهی همراه باشید.  


ثبت نظر